Warsztaty kawowe

Lubisz kawę i chciałbyś się dowiedzieć jak samodzielnie przygotować ją w domu?

Na naszych zajęciach dowiesz się wielu ciekawostek na temat kawy, zapoznasz się z urządzeniami, w których taką kawę można zaparzyć oraz dowiesz się, która z metod przygotowywania kawy będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Warsztaty kawowe to również świetna okazja do miłego spędzenia czasu oraz poznania nowych osób, które również interesują się sztuką parzenia kawy.

Warsztaty kawowe - sprawdź jak to wygląda

Nie ma nic lepszego niż zapach świeżo zaparzonej kawy o poranku. Pijąc naszą poranną kawę nie zastanawiamy się nad procesem jej przygotowania, a tym bardziej nad wszystkimi czynnikami, które musiały zostać spełnione, abyśmy mogli się nią delektować.

A co gdyby taką kawę przygotować krok po kroku samodzielnie, mając świadomość jaką drogę przeszło ziarenko zanim trafiło w nasze ręce - satysfakcja z wypicia filiżanki takiej kawy z pewnością będzie dużo większa niż gdybyśmy mieli taką kawę po prostu zamówić w kawiarni. Wiedzę o parzeniu kawy, jej historię i wszystkim, co tego dotyczy znajdziesz u nas podczas warsztatów kawowych, które organizujemy w naszej siedzibie w Białymstoku. A wszystko to w luźnej i pozytywnej, chociaż nadal profesjonalnej atmosferze.

Szkolenie pozwoli Ci zapoznać się z wszystkimi aspektami przygotowywania kawy. Podczas naszych warsztatów kawowych w Białymstoku dowiesz się, po czym rozpoznać kawę dobrej jakości, poczujesz różnicę między kawą komercyjną dostępną w popularnych sklepach, a tą o najwyższej jakości, tzw. kawą specialty, a przede wszystkim przekonasz się, że nie musisz wydać fortuny, aby samodzielnie w domu przygotować dobrą kawę.

Pokażemy Ci kilka urządzeń, które świetnie sprawdzą się w domowych warunkach i uszczęśliwią Cię ulubioną kawą każdego dnia. Po naszych zajęciach będziesz mógł na dobre pożegnać się z niesmaczną kawą!

W naszej ofercie znajdziesz również między innymi usługę mobilne bary kawowe, obsługę barmańską imprez firmowych i wesel, pokazy barmańskie, bary lemoniadowe oraz degustację whisky!

Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu!
Formularz kontaktowy
Klauzula informacyjna
Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie?

Sprawdź jak pracujemy i co możemy Ci zaoferować!

O nas
Obsłujemy imprezy na terenie całej Polski!

Nasze biuro znajduje się w Białymstoku ale dojedziemy do Ciebie niezależnie od lokalizacji wydarzenia!

Wszystkiego dowiesz się podczas rozmowy z nami.