Warsztaty barmańskie

Poszukujesz ciekawej atrakcji na wieczór panieński, kawalerski czy imprezę firmową? Warsztaty barmańskie sprawdzą się idealnie!

Świetnie zintegrują gości oraz wprowadzą ich w imprezowy nastrój. Naucz się przygotowywać kilka najbardziej popularnych drinków znanych na naszym rynku i poczuj się jak prawdziwy barman!

Warsztaty barmańskie - jak to wygląda?

Organizujesz imprezę i nie masz pomysłu jak ją uatrakcyjnić? Warsztaty barmańskie to świetnie sprawdzą się na wszelkiego rodzaju imprezach - zarówno dużych imprezach firmowych, jak i mniejszych przyjęciach prywatnych.

Szkolenie prowadzone przez doświadczonych barmanów w luźnej atmosferze to idealny sposób na integrację gości i zapewnienie im oryginalnej rozrywki. Podczas takiego wydarzenia każdy może przez chwilę stać się barmanem i poznać tajniki pracy przy barze.

W trakcie warsztatów barmańskich uczestnicy przygotują pod okiem profesjonalnego barmana swoje pierwsze koktajle. Na start uczestnicy otrzymają drink powitalny i zaczerpną niezbędnych informacji na temat szkolenia. Każdy otrzyma fartuch i przy własnym w pełni wyposażonym stanowisku barmańskim przygotuje swoje pierwsze drinki.

Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się, jak korzystać ze sprzętu barmańskiego i poznają historię przygotowywanych drinków. Na zakończenie uczestnicy otrzymają skrypty, zawierające wszystkie informacje, o których była mowa podczas zajęć oraz będą mogli wziąć udział w małym konkursie barmańskim.

Czego dowiesz się podczas warsztatów barmańskich?

Uczestnicy naszych warsztatów barmańskich poznają kilka podstawowych trików i sekretów pracy za barem. Dowiedzą się również, jak akcesoria barmańskie zastąpić sprzętem, który znajduje się w każdym z domów. Pod okiem prowadzącego, krok po kroku dowiedzą się jak przygotować pyszne drinki. Dzięki zdobytej umiejętności serwowania wspaniałych drinków uczestnicy zajęć z pewnością podbiją w przyszłości niejedną imprezę.

W naszej ofercie poza warsztatów barmańskich znajdziesz między innymi ofertę na drink bar na wesele, obsługę barmańską imprez firmowych, bary lemoniadowe, szkolenia barmańskie, warsztaty kawowe, mobilne bary kawowe oraz degustację whisky!

Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu!
Formularz kontaktowy
Klauzula informacyjna
Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie?

Sprawdź jak pracujemy i co możemy Ci zaoferować!

O nas
Obsłujemy imprezy na terenie całej Polski!

Nasze biuro znajduje się w Białymstoku ale dojedziemy do Ciebie niezależnie od lokalizacji wydarzenia!

Wszystkiego dowiesz się podczas rozmowy z nami.