Barman na wesele. Poznaj szczegóły naszej oferty

Organizacja drink baru na weselu rodzi często wiele pytań. Jakie alkohole zapewniamy? Co z owocami i sokami? Kto te wszystkie produkty kupuje? Ile produktów należy zapewnić? Po czyjej stronie leży zapewnienie lodu do koktajli? Na te i na wiele innych pytań odpowiemy w poniższym artykule. Zapraszamy do czytania.

Barman na wesele. Poznaj szczegóły naszej oferty


CO WCHODZI W SKŁAD USŁUGI DRINK BARU?
 

Do organizacji takiej atrakcji potrzebny jest oczywiście sprzęt barmański i szereg produktów, dzięki którym barmani będą mogli tworzyć wspaniałe koktajle.
 

W skład naszej usługi wchodzą:

 • mobilny drink bar;
 • sprzęt barmański (shakery, sitka, łyżki, jiggery, blender);
 • 5 rodzajów szkła do koktajli;
 • pakiet alkoholi - od 5 do 12 różnych alkoholi w zależności od wybranego pakietu;
 • pakiet owoców;
 • soki i napoje gazowane;
 • dwa rodzaje lodu - kruszony i kości;
 • zestaw 10 smaków syropów;
 • syropy homemade i puree owocowe;
 • dodatki jednorazowego użytku (rurki, serwetki, wykałaczki);
 • środki czystości;
 • dekoracje do koktajli;
 • karta koktajli.

 


 


JAKIE PRODUKTY SĄ POTRZEBNE I KTO JE ZAPEWNIA?
 

Organizacja wesela to dosyć wymagający i czasochłonny proces. Szanując Wasz czas, najczęściej proponowaną przez nas opcją drink baru na wesele jest tak zwana usługa kompleksowa. W takiej sytuacji zajmujemy się zakupem wszystkich niezbędnych produktów i dostarczeniem ich na salę weselną. Zdając się na nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji drink barów na weselach możecie być pewni, że zapewnimy odpowiedniej jakości produkty, przetransportujemy je na salę weselną, a dzięki temu zaoszczędzicie mnóstwo czasu i niepotrzebnego stresu.
 

Oczywiście jest również taka możliwość, abyście Wy zapewnili produkty we własnym zakresie. Wówczas przesyłamy listę produktów, na podstawie której możecie zrobić zakupy. Służymy oczywiście też naszym doświadczeniem i wsparciem w trakcie zakupów.
 

fot. Magdalena Antonowicz

SYROPY, DEKORACJE I LÓD NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI.
 

Poza standardowymi zakupami zajmujemy się również przygotowaniem dodatków, które wykorzystujemy do koktajli. W organizację każdego weselnego drink baru wkładamy całe serce. W ciągu tygodnia przygotowujemy własne syropy - cukrowy, pomarańczowy, ananasowy czy arbuzowy. Suszone dekoracje takie jak plastry cytryny, limonki i pomarańczy to już w naszych realizacjach standard.

Pamiętajmy również o jednym z ważniejszych składników drink baru, jakim jest wysokiej jakości lód. Nie wystarczy zamrozić woreczki z wodą czy zmagazynować lód z domowej kostkarki. Na każde wesele zapewniamy około 70 kg lodu. Lód, którego używamy do naszych koktajli, dostarczany jest przez firmę Sopel. Jest przejrzyście czysty i ma kształt sześciennej kostki, dzięki czemu nie rozpuszcza się tak szybko a co za tym idzie utrzymuje odpowiednią temperaturę koktajlu. Woda, którą używa firma Sopel do produkcji lodu podlega wielu procesom filtracji. Pamiętajcie również o tym, że lód to również produkt spożywczy, więc jego wysoka jakość też wpływa na smak i wygląd koktajli.

 

fot. Magdalena Antonowicz


Organizacja drink baru na wesele to dosyć czasochłonny proces. Możemy zrobić zakupy i je dostarczyć lub przesłać listę, na podstawie której zapewnicie niezbędne produkty. Pamiętajcie, że możecie zawsze skorzystać z naszych porad i doświadczenia. Jesteśmy zawsze otwarci i pomocni 😊


Chcesz wiedzieć więcej? Obejrzyj film z naszej realizacji 👉 Weselny Drink Bar
Nie czekaj i napisz do nas! To Twoje wesele. Liczy się każda chwila!

Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu!
Formularz kontaktowy
Klauzula informacyjna
Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie?

Sprawdź jak pracujemy i co możemy Ci zaoferować!

O nas
Obsłujemy imprezy na terenie całej Polski!

Nasze biuro znajduje się w Białymstoku ale dojedziemy do Ciebie niezależnie od lokalizacji wydarzenia!

Wszystkiego dowiesz się podczas rozmowy z nami.