Szkolenia barmańskie

Nasza firma dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wykształceniu gastronomicznemu zapewni Państwu szkolenie barmańskie dla uczniów szkół lub pracowników.

Podczas zajęć teoretycznych uczestnicy szkolenia poznają historię koktajli, psychologię pracy barmana a także zasady BHP w pracy barmana. Zajęcia praktyczne obejmą technikę pracy za barem, przygotowanie koktajli i ich degustację. Całe wydarzenie umili pozytywna atmosfera, konkursy dla uczestników oraz rozdanie certyfikatów za uczestnictwo.

Szkolenia barmańskie dla grup

Szkolenie barmańskie przyda się zarówno wszystkim tym, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę za barem, jak również osobom, które już pracują za barem, ale chcą usystematyzować i poszerzyć swoją wiedzę.

Podczas takiego szkolenia dowiesz się wszystkich niezbędnych rzeczy potrzebnych do pracy w zawodzie barmana. Całość składa się zarówno z teorii jak i praktyki. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu prowadzących, barmaństwo nie będzie miało przed Tobą żadnych tajemnic.

Przebieg szkoleń barmańskich

Szkolenie barmańskie obejmuje zarówno część teoretyczną jak i praktyczną. Podczas tej pierwszej uczestnicy szkolenia poznają historię koktajli, psychologię pracy barmana, a także zasady BHP w pracy barmana. Prowadzący odpowiedzą na każde Twoje pytanie, podpowiedzą co jest ważne w zawodzie barmana, a czego lepiej unikać.

Zalety korzystania z naszych szkoleń

Dostaniesz również skrypt z materiałami z zajęć, by w każdej chwili móc wrócić do zdobytej u nas wiedzy. Natomiast zajęcia praktyczne obejmą technikę pracy za barem, przygotowanie koktajli i ich degustację. Podczas szkolenia będziesz pracował przy swoim własnym stanowisku, dzięki czemu wykorzystasz ten czas w 100% i o wiele szybciej przyswoisz wszelkie informacje. Szkolenie barmańskie zakończone jest małym konkursem, co zawsze wzbudza u uczestników pozytywny stres i zachęca do czynnego brania udziału w zajęciach.

W naszej ofercie poza usługą pokazów barmańskich znajdziesz między innymi ofertę na drink bar na wesele, obsługę barmańską imprez firmowych, bary lemoniadowe, warsztaty barmańskie, warsztaty kawowe, mobilne bary kawowe oraz degustację whisky!

Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu!
Formularz kontaktowy
Klauzula informacyjna
Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie?

Sprawdź jak pracujemy i co możemy Ci zaoferować!

O nas
Obsłujemy imprezy na terenie całej Polski!

Nasze biuro znajduje się w Białymstoku ale dojedziemy do Ciebie niezależnie od lokalizacji wydarzenia!

Wszystkiego dowiesz się podczas rozmowy z nami.