Pokaz barmański na imprezę firmową

Jeżeli szukasz pomysłu na zintegrowanie pracowników podczas imprezy firmowej, sprawdź czym jest flair show.

Pokazy barmańskie na imprezach firmowych takich jak jubileusze czy otwarcie nowej lokalizacji są coraz częstszym widokiem, dlatego warto sprawdzić czym jest to efektowne show.

Flair show na imprezę firmową

Flair show to atrakcja, która doskonale wpisuje się w różnego rodzaju imprezy firmowe, takie jak jubileusze, otwarcia nowych lokalizacji czy ważne rocznice. To oryginalne przygotowanie koktajli, wykorzystujące butelki, shakery i szklanki, które dostarcza niezapomnianych wrażeń.

Elementy takie jak podrzucanie butelkami, efekty ognia, pirotechnika oraz interakcja z publicznością sprawiają, że nasze show barmańskie staje się jednym z najbardziej fascynujących i przyciągających uwagę elementów na imprezach firmowych.

Jeśli pragniecie uczynić Waszą imprezę firmową wyjątkową i zapadającą w pamięć, postawcie na prawdziwe show barmańskie. Nasze występy są przygotowywane pod specjalnie dobraną muzykę, dzięki czemu Wasza publiczność będzie świetnie się bawić w trakcie występu.

Dodatkowo, nasz barman zaprezentuje także elementy pirotechniczne, które jeszcze bardziej urozmaicą Waszą imprezę firmową. Twoi pracownicy, kontrahenci oraz goście będą mieli także okazję do udziału w tym efektownym pokazie. Na zakończenie każdego występu, najbardziej aktywni uczestnicy zostaną nagrodzeni widowiskowo przygotowanymi koktajlami, wprowadzającymi dodatkową dawkę pozytywnej energii.

Ciekawa atrakcja dla pracowników podczas imprezy

Warto zaznaczyć, że sam występ barmański trwa zaledwie 15 minut, co pozwala na idealne wkomponowanie go w przebieg Waszej imprezy firmowej. To doskonały sposób na wprowadzenie gości w odpowiedni nastrój i dostarczenie im rozrywki po części formalnej wydarzenia.

Długoletnie doświadczenie w organizacji tego typu wydarzeń sprawia, że nasze widowisko z pewnością stanie się niezapomnianym przeżyciem na Waszej imprezie.

P okaz barmański to również świetny pomysł na atrakcję podczas innych uroczystości, takich jak wesele. Poza flair show możemy zapewnić takie usługi jak: obsługę barmańską wesel oraz imprez firmowych, szkolenia i warsztaty barmańskie oraz degustację whisky!

Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu!
Formularz kontaktowy
Klauzula informacyjna
Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie?

Sprawdź jak pracujemy i co możemy Ci zaoferować!

O nas
Obsłujemy imprezy na terenie całej Polski!

Nasze biuro znajduje się w Białymstoku ale dojedziemy do Ciebie niezależnie od lokalizacji wydarzenia!

Wszystkiego dowiesz się podczas rozmowy z nami.