Degustacja whisky

Urodziny, prywatne lub firmowe spotkanie, a może pomysł na niespodziankę. Degustacja whisky idealnie wkomponuje się w charakter waszego spotkania.

To niepowtarzalna okazja do tego, by poznać ten alkohol od podstaw i odkryć świat whisky z innej perspektywy. Niezależnie od tego czy jesteś miłośnikiem wytwornych trunków czy też dopiero zaczynasz swoją przygodę z tym alkoholem.

Degustacja whisky dla koneserów

Degustacja whisky to prawdziwa gratka dla koneserów tego trunku, ale także świetny sposób na rozbudzenie pasji do próbowania w osobach, które z whisky nie mają za wiele wspólnego. Nasza profesjonalna obsługa oprowadzi Cię po niezwykłym świecie różnorodnych smaków, aromatów i kolorów - podczas testowania poznasz kilka odmian whisky, poczujesz różnicę pomiędzy poszczególnymi gatunkami oraz poznasz jej korzenie.

Jeśli chcesz w pełni docenić walory zapachowe i smakowe tego alkoholu, wystarczy, że zapoznasz się z kilkoma podstawowymi zasadami, weźmiesz do ręki odpowiednie szkło wypełnione szlachetnym trunkiem, a już po kilku chwilach będziesz rozkoszować się doskonałym smakiem i aromatem.

Degustacja whisky to idealne urozmaicenie wieczoru kawalerskiego (lub panieńskiego!), przyjęcia firmowego czy urodzin. Będziecie mogli degustować wyszukane alkohole, poznacie ciekawostki dotyczące whisky, a także zdecydujecie, która z nich smakuje najlepiej przez co wspólnie wybierzemy „gwiazdę wieczoru”.

Zalety uczestnictwa w degustacji whisky

Kosztowanie alkoholi to niecodzienne doświadczenie, które raz na zawsze wpłynie na Twój odbiór tego alkoholu - pozwoli Ci zaznajomić się z jego różnymi odmianami i nauczy Cię doceniać walory każdego próbowanych z trunków.

Organizowane przez nas degustacje whisky gwarantują najwyższą jakość, niezapomnianą zabawę oraz formę dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb. Nasze pokazy przygotowywane są z największą dbałością i starannością, przez co z pewnością zostaną zapamiętane na długo i będą wspominane w gronie Twoich gości jeszcze przez długi czas.

W naszej ofercie poza degustacją whisky znajdziesz między innymi ofertę na bary lemoniadowe, szkolenia i warsztaty barmańskie, warsztaty kawowe, mobilne bary kawowe oraz obsługę barmańską wesel i imprez firmowych!

Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu!
Formularz kontaktowy
Klauzula informacyjna
Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie?

Sprawdź jak pracujemy i co możemy Ci zaoferować!

O nas
Obsłujemy imprezy na terenie całej Polski!

Nasze biuro znajduje się w Białymstoku ale dojedziemy do Ciebie niezależnie od lokalizacji wydarzenia!

Wszystkiego dowiesz się podczas rozmowy z nami.