Weselny drink bar? O czym należy pamiętać?

Jeśli zarezerwowaliście już swój drink bar na wesele to musicie pamiętać o kilku ważnych rzeczach, które należy uzgodnić abyśmy mogli swobodnie pracować i serwować Waszym gościom koktajle. O wszystkich niezbędnych sprawach piszemy w dzisiejszym artykule. Zapraszamy do czytania.

Weselny drink bar? O czym należy pamiętać?


KONTAKT Z SALĄ WESELNĄ TO BARDZO WAŻNA RZECZ
 

Zawsze warto poinformować salę weselną o tym, że w trakcie Waszego wymarzonego dnia będzie taka atrakcja jak weselny drink bar. Wówczas sala poinstruuje Was gdzie w trakcie wesela przy odpowiednim ustawieniu stołów powinien stać drink bar. Pamiętajcie o tym, że zawsze potrzebujemy mieć dostęp do prądu, a także bieżącej wody. Dobry kontakt z salą weselną to podstawa do tego, aby bez stresu zorganizować swoje wesele. 
 


ZMYWANIE SZKŁA BARMAŃSKIEGO
 

Po rezerwacji drink baru na wesele pamiętajcie o tym, że nasza ekipa przyjeżdża na salę weselą po to, by przez cały czas trwania naszej usługi serwować Waszym gościom koktajle. Zamawiane przez gości drinki są oczywiście serwowane w przywiezionym przez nas szkle barmańskim. Ilość szkła zawsze dostosowujemy do liczby gości, jaka będzie brała udział w weselu. Pamiętajcie o tym, że nie jesteśmy w stanie zapewnić takiej liczby szkła, aby nie trzeba było go myć.

Dlatego też bardzo ważną rzeczą jest to, byście ustalili z salą weselną, kto będzie zmywał szkło po wypiciu przez gości koktajli. Zawsze są dwie opcje do wyboru:

  • obsługa sali weselnej zbierze i umyje szkło dzięki czemu będziemy mieli dostępne czyste szkło do przygotowania kolejnych koktajli;
  • my zapewniamy osobę, która będzie odpowiedzialna za zbieranie, zmywanie i donoszenie szkła do weselnego drink baru.
     


POSIŁEK DLA OBSŁUGI
 

Organizacja drink baru w dniu wesela to nie tylko sam serwis koktajli na sali. Często spotykamy się w południe, aby spakować auto i odpowiednio wcześnie przyjechać na salę weselną, by przygotować się do pracy. W zależności jak długo trwa drink bar na weselu to zazwyczaj pracę kończymy nad ranem.
 

Sprawdź artykuł 👉 Ile czasu trwa drink bar na weselu?


Dlatego będzie nam niezmiernie miło, jeśli zostanie zapewniony barmanom ciepły posiłek i miejsce przy stoliku dla obsługi. Dzięki temu będziemy mieli odpowiednio dużo sił na to, by z uśmiechem na twarzy serwować Wasze ulubione koktajle!
 


fot. Marek Bielski


Dobry kontakt z salą, zmywanie szkła i posiłek. To najważniejsze rzeczy, o których musicie pamiętać. Jeśli to wszystko udało się Wam już załatwić, to możecie być spokojnie o resztę spraw organizacyjnych. Podwijamy rękawy i zabieramy się do pracy!


Chcesz wiedzieć więcej? Obejrzyj film z naszej realizacji 👉 Weselny Drink Bar
Nie czekaj i napisz do nas! To Twoje wesele. Liczy się każda chwila!

Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu!
Formularz kontaktowy
Klauzula informacyjna
Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie?

Sprawdź jak pracujemy i co możemy Ci zaoferować!

O nas
Obsłujemy imprezy na terenie całej Polski!

Nasze biuro znajduje się w Białymstoku ale dojedziemy do Ciebie niezależnie od lokalizacji wydarzenia!

Wszystkiego dowiesz się podczas rozmowy z nami.