Pokaz barmański na weselu. Jak to właściwie wygląda?

Chcesz zaskoczyć swoich gości weselnych oryginalną atrakcją? Szukasz pomysłu na podniesienie rangi swojego wesela? Trafiłeś idealnie zapraszamy do lektury w której opowiemy czym tak naprawdę jest Pokaz Barmański.

Pokaz barmański na weselu. Jak to właściwie wygląda?


JEST PAN LEPSZY NIŻ TOM CROUISE W FILMIE COCKTAIL!
 

Każdy dobry występ powinien mieć swój wstęp, rozwinięcie i zakończenie. Na wstępnie zawsze w kilku ciekawych słowach wprowadzamy gości w klimat pokazu. Często, aby łatwiej było nam opisać pokaz nawiązujemy do filmu „Cocktail” z Tomem Crouisem w roli głównej. To właśnie w nim Tom wcielił się w rolę barmana, który robił karierę podrzucając butelkami i w efektowny sposób serwując koktajle gościom przy barze. Prawdę mówiąc, to właśnie ten film spowodował, że efektowna sztuka barmańska Flair stała się popularna na całym świecie. Po naszych występach ci, którzy mieli okazję obejrzeć ten film, często stwierdzają, że jesteśmy dużo lepsi niż główny bohater tego film.

 


JAK TO DOKŁADNIE WYGLĄDA?
 

Po wstępie pora na rozwinięcie. Pokaz barmański to show prezentowane przed gośćmi biorącymi udział w przyjęciu. Barman, wykorzystując swoje umiejętności, podnosi prestiż wesela poprzez efektowne show z wykorzystaniem muzyki, elementów pirotechnicznych i ognia. W trakcie pokazu barmańskiego biorą udział oczywiście wszyscy weselni goście, zarówno Ci starsi, jak i najmłodsi. Atmosfera podczas występu jest naprawdę wspaniała. Interakcja z gośćmi i budowane napięcie podczas występu powoduje, że taki pokaz wywołuje mnóstwo pozytywnych emocji. Jednym z najbardziej efektownych momentów pokazu jest użycie pirotechniki scenicznej i podpalonych butelek. Publiczność dopingująca w trakcie pokazu i Para Młoda bawiąca się wśród swoich przyjaciół to naprawdę piękny widok. Po piorunującym rozwinięciu nadchodzi czas na zakończenie, czyli podziękowania i rozdanie koktajli Parze Młodej i gościom, którzy najlepiej dopingowali w czasie pokazu.

 

 


ILE CZASU TRWA POKAZ BARMAŃSKI?
 

Pokaz barmański na weselu trwa maksymalnie 30 minut. Może być traktowany jako bardzo efektowny przerywnik podczas wesela lub jako główna atrakcja mająca zachęcić gości do wspólnej zabawy. 

 

fot. Robert Kruk

CO POTRZEBNE JEST DO ZORGANIZOWANIA POKAZU BARMAŃSKIEGO?
 

Po 10 latach doświadczenia w przygotowywaniu pokazów barmańskich potrzebujemy tak naprawdę niewiele — odtworzyć muzykę do pokazu oraz kawałek parkietu około 5 m2. Oczywiście wysoki sufit jest zawsze mile widziany, jednak po wykonaniu setek pokazów jesteśmy w stanie przygotować pokaz niemal w każdych warunkach.

Spokojnie, całą resztą zajmiemy się my.
 


SHOW W NASZYM WYKONANIU TO GWARANCJA DOBREJ ZABAWY!
 

Pokaz barmański lub też flair show to sztuka barmańska, która jest naszą pasją. Każdy z nas wkłada całe serce w to, by jak najlepiej zaprezentować się podczas weselnego występu. Jednym z najważniejszych elementów naszych pokazów jest oczywiście interakcja z gośćmi. Nasze pokazy są w taki sposób ułożone, że potrafimy w odpowiedni sposób zbudować napięcie, które często udziela się publiczności! 
 

 


NASI BARMANI BRALI UDZIAŁ W MIĘDZYNARODOWYCH KONKURSACH BARMAŃSKICH
 

Kacper pracuje jako barman od 2014 roku. Uczestniczył w ponad 50 konkursach na trzech różnych kontynentach. Do największych osiągnięć może zaliczyć zwycięstwo w Pucharze Polski, Mistrzostwo Norwegii, Czech czy Słowacji. Jest młody, skromny i bardzo doświadczony.


Szymon barmanem jest od 2014 roku. Flair traktuje jako pasję, a zarazem pracę, w którą wkłada całe swoje serce. Swoje umiejętności mógł zaprezentować na ponad 30 konkursach w trzech różnych krajach. Uważa, że flair otwiera mu drzwi do poznania ciekawych ludzi i zwiedzenia świata. Spokojny, uśmiechnięty i dokładny w swojej pracy niczym szwajcarski zegarek.


Przemek jest barmanem dokładnie od 2009 roku. Wziął udział w 90 konkursach barmańskich. Miał okazję uczestniczyć w konkursach zarówno ogólnopolskich, jak i międzynarodowych w takich miastach jak: Rzym, Londyn, Moskwa, Barcelona, Ryga, Kijów, Budapeszt i wiele innych. Nie grzeszy dobrym humorem, nie ma dla niego rzeczy niemożliwych do wykonania.


fot. KARI Photography

 

WIĘC PORA NA SHOW:

OGNIA I PIROTECHNIKI TEŻ NIE MOŻE ZABRAKNĄĆ:

 

Chcesz wiedzieć więcej? Obejrzyj film z naszej realizacji 👉 Weselny Drink Bar
Nie czekaj i napisz do nas! To Twoje wesele. Liczy się każda chwila!

Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu!
Formularz kontaktowy
Klauzula informacyjna
Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie?

Sprawdź jak pracujemy i co możemy Ci zaoferować!

O nas
Obsłujemy imprezy na terenie całej Polski!

Nasze biuro znajduje się w Białymstoku ale dojedziemy do Ciebie niezależnie od lokalizacji wydarzenia!

Wszystkiego dowiesz się podczas rozmowy z nami.