Jakie koktajle przygotowuje barman na weselu?

Czy przygotuje Pan coś dobrego? Mogę prosić słodki koktajl? Czy przygotowują Państwo coś bez alkoholu? Czy mogę prosić o Whisky Sour? Koktajle spoza karty Państwo przygotowują? Te i wiele innych pytań otrzymujemy przy barze w trakcie wesel. I tu za wsze odpowiadamy — TAK jak najbardziej przygotujemy! Zobaczcie sami, jakie koktajle przygotowujemy w trakcie wesel.

Jakie koktajle przygotowuje barman na weselu?


JAKIE KOKTAJLE ZNAJDUJĄ SIĘ W NASZEJ KARCIE?
 

Ciężko jest sobie wyobrazić drink bar bez menu drinków. Nasz drink bar zawsze zaopatrzony jest w kartę koktajli. Dzięki temu Wasi goście mogą swobodnie wybrać te drinki, na które mają ochotę. Nasza oferta w standardzie zawiera kartę koktajli, w której znajdują się koktajle klasyczne oraz nasze propozycje. Jeśli jednak znacie preferencje swoich gości, to jest też taka możliwość, abyśmy przygotowali specjalną kartę z wybranymi przez Was koktajlami.
 

fot. Patryk Bruliński

JAKA JEST DZISIAJ PROPOZYCJA BARMANA?
 

Jedną z pozycji w naszej karcie jest tak zwana — Propozycja barman. Pod tym znakiem zapytania kryje się koktajl, który jest dostosowany do preferencji osoby zamawiającej. Nie każdy gość lubi koktajle wytrawne lub bardzo słodkie. Dlatego też staramy się dowiedzieć jakie smaki i składniki lubi osoba zamawiająca — czy są to kwaśne, słodkie czy wytrawne koktajle. Pewne osoby lubią pewne owoce, są też osoby, które mają alergie na przykład na cytrusy. Dzięki takim informacjom możemy dostosować smak koktajlu specjalnie pod oczekiwania osoby zamawiającej.
 

fot. Magdalena Antonowicz

OCZYWIŚCIE PRZYGOTOWUJEMY KOKTAJLE KLASYCZNE
 

Często proste w przygotowaniu i bardzo popularne koktajle. Większość z nas zna i miała okazję spróbować takie koktajle jak - Mojito, Whiskey Sour, Pina Colada czy Blue Lagoon.
 

Poznaj z nami klasyczne koktajle.


Jednym z najbardziej popularnych i znanych koktajli jest oczywiście Mojito. Koktajl kojarzy się nam głównie z rumem, miętą i dużą ilością kruszonego lodu. Klasyczna receptura zawiera również cukier trzcinowy i limonkę. Połączenie tych wszystkich składników sprawia, że koktajl idealnie sprawdza się na gorące letnie popołudnia.
 


fot. JustShoot

Kolejna propozycja, która ma wielu swoich miłośników to Whiskey Sour. Bazowym składnikiem jak sama nazwa mówi, jest Whiskey. Koktajl dodatkowo zawiera syrop cukrowy, sok z cytryny oraz angosturę, która nadaje mu ciekawych ziołowych posmaków. Niewymaganym jednak polecanym przez nas składnikiem jest białko jajka, które powoduje, że Whiskey Sour jest idealnie spienione i ma przepyszną piankę.
 


fot. Robert Kruk

Koktajl kojarzący się z karaibskimi wyspami, czyli Pina Colada. Jest to słodki koktajl, składający się z rumu, ananasa i kokosa. Bardzo orzeźwiający i egzotyczny koktajl. Oczywiście istnieje możliwość przygotowania go w formie bezalkoholowej.
 


fot. Robert Kruk

Prosty koktajl, składający się jedynie z czterech składników. Świetne połączenie wytrawnego ginu wraz z syropem cukrowym i sokiem z cytryny. Koktajl na koniec dopełniamy odrobiną wody gazowanej. Koktajl nazywa się Tom Collins. Ten koktajl posmakuje każdemu, kto lubi lekko wytrawne koktajle.
 


fot. Robert Kruk

SZYBKI STRZAŁ I NA PARKIET - NAPIJMY SIĘ SHOTA
 

Jak przy prawdziwym barze przygotowujemy też różnego rodzaju shoty. Dwie propozycje, jakie posiadamy w karcie to shoty kiwi i truskawka. Sprawdzają się idealnie podczas weselnego drink baru. Goście w gronie przyjaciół mogą przy barze wypić po szybkim spocie, po czym ruszają na parkiet.

Jest to połączenie świeżych owoców — truskawka lub kiwi — czystej wódki, a także syropu cukrowego i soku z cytryny. Zawsze na prośbę gości możemy przygotować coś spoza karty koktajli.

 


fot. Krzysiek Łopatowicz


Po wielu latach pracy na weselach wiemy, które z koktajli cieszą się największym zainteresowaniem. Dlatego też nasza karta koktajli jest bardzo różnorodna. Każdy z Waszych gości na pewno znajdzie coś dla siebie, zarówno panie, panowie, jak i Ci najmłodsi.


Chcesz wiedzieć więcej? Obejrzyj film z naszej realizacji 👉 Weselny Drink Bar
Nie czekaj i napisz do nas! To Twoje wesele. Liczy się każda chwila!

Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu!
Formularz kontaktowy
Klauzula informacyjna
Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie?

Sprawdź jak pracujemy i co możemy Ci zaoferować!

O nas
Obsłujemy imprezy na terenie całej Polski!

Nasze biuro znajduje się w Białymstoku ale dojedziemy do Ciebie niezależnie od lokalizacji wydarzenia!

Wszystkiego dowiesz się podczas rozmowy z nami.