Jak długo trwa obsługa barmańska podczas wesela?

Witamy Was w kolejnym artykule dotyczącym organizacji weselnego drink baru. Tym razem poruszymy kwestie ile czasu powinien być dostępny drink bar na weselu. Opcji jest na tyle dużo, że nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Dlatego też dziś rozwiejemy wiele wątpliwości. Kolejne pytanie, na które odpowiemy, to ilu barmanów pracuje w trakcie wesela. Zapraszamy!

Jak długo trwa obsługa barmańska podczas wesela?


ILE CZASU PRACUJEMY NA WESELU?
 

Często pytacie nas ile czasu pracujemy na weselu. Każdą swoją ofertę oczywiście dostosowujemy indywidualnie do waszych potrzeb. Tak naprawdę to wszystko zależy od tego, jaką opcję drink baru na wesele wybierzecie oraz od tego, jakie tak naprawdę macie oczekiwania.

Jedną z opcji najczęściej wybierają przez Pary Młode, jest rozpoczęcie pracy barmana na weselu od wejścia gości na salę weselną do godziny drugiej w nocy. Jest również możliwość krótszego serwisu na przykład przez 4 godziny. Wszystko zależy od tego, jaką macie wizję swojego wesela 😊

Zdarza się tak, że w momencie, gdy zbliża się koniec naszej pracy, jest wielu gości, którzy chcieliby jeszcze skorzystać z drink baru. W zależności od potrzeby Pary Młodej możemy zostać dłużej, tak by obsłużyć jeszcze tych najbardziej spragnionych koktajli gości.

 


fot. Robert Kruk

SHOW BARMAŃSKIE I SZYBKI DRINK
 

Ciekawą opcją jest połączenie pokazu barmańskiego i krótkiego serwisu koktajli. Wówczas barman na weselu przygotowuje show barmańskie oraz przez określony czas serwuje gościom koktajle. Pokaz barmański przygotowywany jest przed rozpoczęciem serwisu w celu zachęcenia gości do podejścia do baru lub na zakończenie działania drink baru jako „wisienka na torcie”. 
 

fot. Marek Twarowski

ILU BARMANÓW PRACUJE PODCZAS WESELA?
 

Ilość barmanów dostosowujemy w zależności od tego, jaka jest liczba gości na danym weselu. Przyjęcia do 60 osób często obsługiwane są często przez jednego barmana.

Gdy liczba gości wynosi do 250 osób wtedy najczęściej pracuje dwóch barmanów. Powyżej tej liczby skład zwiększa się do trzech barmanów oraz pomocnika odpowiedzialnego za szkło barmańskie. Często pytacie również, czy bar obsługiwany jest przez barmanów czy barmanki. Tak się składa, że często skład jest mieszany, co dodatkowo uatrakcyjnia drink bar na weselu.

 

fot. Patryk Bruliński


Jak sami możecie zauważyć opcji czasowych na organizację drink baru na weselu jest dużo. Długość naszej pracy zawsze możemy dostosować do Waszego wesela - od szybkiego serwisu koktajli dla najbardziej spragnionych po całonocny drink bar z szerokim asortymentem. 

Chcesz wiedzieć więcej? Obejrzyj film z naszej realizacji 👉 Weselny Drink Bar
Także nie czekaj i napisz do nas! To Twoje wesele. Liczy się każda chwila!

Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu!
Formularz kontaktowy
Klauzula informacyjna
Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie?

Sprawdź jak pracujemy i co możemy Ci zaoferować!

O nas
Obsłujemy imprezy na terenie całej Polski!

Nasze biuro znajduje się w Białymstoku ale dojedziemy do Ciebie niezależnie od lokalizacji wydarzenia!

Wszystkiego dowiesz się podczas rozmowy z nami.