Barman na imprezę

Imprezy firmowe są nieodłączną częścią prowadzenia działalności. Świetnie integrują pracowników i rozluźniają atmosferę. A idealnym dodatkiem do takiego wydarzenia jest atrakcja w postaci obsługi barmańskiej.

Barman na imprezie to doskonałe rozwiązanie dla firm szukających ciekawego urozmaicenia na spotkanie z pracownikami. Niezależnie od tego, czy organizujesz kameralne spotkanie, czy spektakularną imprezę, nasza obsługa barmańska spełni oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających.

Obsługa barmańska imprez

Nasza firma oferuje 2 rodzaje barów, które dopasujemy wnętrza sali, na której odbywa się Twoja impreza. Wyznajemy zasadę, że koktajle muszą nie tylko dobrze smakować ale również wyglądać. Stawiamy na delikatne i subtelne dekoracje w postaci mięty, rozmarynu, owoców jagodowych czy suszonych limonek. Koltaje serwujemy w przywiezionym ze sobą eleganckim szkłem.

Warto wspomnieć, że dzięki szerokiemu asortymentowi alkoholi i pozostałych składników, poza wczesniej ustaloną kartą koktajli możemy również zaproponować gościom coś spoza karty menu. Podczas imprezy firmowej serwujemy koktajle alkoholowe ale również te w wersji bez alkoholu, dlatego możesz być pewien, że każdy z uczestników Twojego wydarzenia znajdzie coś dla siebie przy naszym barze.

Wyjątkowe koktajle, serwowane przez profesjonalnych barmanów sprzyjają zawieraniu nowych znajomości i nawiązywaniu kontaktów, a przede wszystkim dobrej zabawie. Nasi doświadczeni i utalentowani pracownicy obsłużą imprezę firmową, targi, jubileusz firmy dowolnej wielkości. Nasza oferta obejmuje profesjonalny serwis z całym zapleczem niezbędnym do obsługi Twojego przyjęcia, a sam bar jest w pełni wyposażony we wszystko, co jest niezbędne w serwowaniu smacznych koktajli.

Nasi barmani na imprezy przybędą na Twoje wydarzenie z pełnym asortymentem produktów, profesjonalnie ubrani i gotowi dostarczyć Tobie i Twoim gościom niezapomnianych wrażeń. Świętuj sukces swojej firmy, podziękuj zespołowi lub po prostu zrób przyjęcie! Kto nie lubi dobrej imprezy? Niezależnie od rodzaju wydarzenia jesteśmy w stanie dostosować menu do okoliczności i charakteru imprezy. Marzy Ci się impreza w stylu pirackim? Żaden problem! Jesteś we właściwym miejscu :)

W naszej ofercie poza obsługą barmańską imprez firmowych znajdziesz między innymi obsługę barmańską wesel, szkolenia i warsztaty barmańskie, warsztaty kawowe, mobilne bary kawowe oraz wiele innych!

Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu!
Formularz kontaktowy
Klauzula informacyjna
Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie?

Sprawdź jak pracujemy i co możemy Ci zaoferować!

O nas
Obsłujemy imprezy na terenie całej Polski!

Nasze biuro znajduje się w Białymstoku ale dojedziemy do Ciebie niezależnie od lokalizacji wydarzenia!

Wszystkiego dowiesz się podczas rozmowy z nami.