fbpx

Rekomendacje


W ciągu ostatnich kilku lat na rynku powstało wiele firm oferujących usługi barmańskie i pokazy flairowe. W większości różnica między nimi jest mniej więcej taka, jak między Fiatem Panda a Lamborghini Gallardo: każdy z nich ma kierownicę, 4 koła i silnik. Ale tylko jednym z nich można jechać: energicznie, widowiskowo, wzbudzając podziw i sprawiać radość obserwującym.

Przemek i Marcin gościli na naszym weselu, wszystko było profesjonalnie, terminowo, z uśmiechem i zaangażowaniem. Fruwające w rytm muzyki shakery i płonące butelki w efektownym pokazie Przemka zachwyciły gości. A po pyszne koktajle ustawiała się kolejka do późnej nocy.

Niech najlepszą rekomendacją będzie fakt, że Panna Młoda jest perfekcjonistką, więc wybór barmana mógł być tylko jeden: Przemek!


Gorąco polecam Przystanek Bar!!! Jest to niesamowita atrakcja weselna, dająca gwarancję udanego przyjęcia. Barmani serwujący drinki byli uśmiechnięci i sympatyczni dlatego nawet starsze pokolenie nie krępowało się skorzystać ze wspaniałych drinków zaserwowanych specjalnie dla nich. Dodatkowo pokaz wykonany przez Przemka zachwycił nawet tych najbardziej wybrednych gości dlatego nawet do dziś wspominają super atrakcję w postaci pokazu barmańskiego i serwowanych drinków na najwyższym poziomie.

Od teraz nie wyobrażam sobie wesela bez takiej atrakcji.

Cudowne wspomnienia, serdecznie dziękujemy!


Chcieliśmy polecić Przystanek Bar z racji ich profesjonalnego podejścia, energii, zaangażowania i elastyczności w stosunku do klienta!

Na naszym weselu była to jedna z wielu atrakcji, natomiast o pokazie barmańskim mówiło się jeszcze dłuuugo po weselu! 🙂 Goście byli zachwyceni!

Pytacie czy barman na weselu to dobra decyzja? NAJLEPSZA, jeżeli wybierzecie Przystanek Bar! 🙂

Nie zastanawiajcie się zbyt długo!

Polecamy!
Monika i Karol Wyszyńscy


Gorąco polecamy cała ekipę Przystanek Bar!!

Tworzą wspaniałą zabawę, dużo atrakcji i pokazów! Jesteśmy wraz z gośćmi bardzo zadowoleni! Potrafią zabawić i uatrakcyjnić przyjęcie weselne 🙂 Różnorodne drinki łaskoczą podniebienie 🙂

Polecamy w 100% !!!!


Początkowo zastanawialiśmy się czy drink bar jest potrzebny na naszym weselu, nie byliśmy pewni czy taka atrakcja jest zbędnym wydatkiem czy fajnym pomysłem. Zdecydowaliśmy się jednak zaryzykować i szybko okazało się, że to był strzał w dziesiątkę. Jednak trzeba tę zasługę zdecydowanie przypisać ekipie Przystanek Bar.

Profesjonalna i sympatyczna obsługa, przepyszne drinki i fantastyczny pokaz barmański Przemka - tak w wielkim skrócie można opisać ich obecność na naszym weselu.

footer-bg-pic